81100-660C01
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 81100-660C01
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN HEADER 100POS STR LONG SMD
Arkusze danych: 81100-660C01.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
900 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 81100-660C01
Part Number 81100-660C01 Producent 3M
Opis CONN HEADER 100POS STR LONG SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3838 pcs Arkusz danych 81100-660C01.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Cable/Wire Całun Shrouded - 4 Wall
Seria 810 Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.050" (1.27mm) Opakowania Tray
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy 05111161756
81100660C01
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 100
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Różnicowa transmisja danych Liquid Crystal Polymer (LCP) Wysokość izolacji 0.405" (10.29mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Latch Lock/Eject Hooks, Long
szczegółowy opis Connector Header Surface Mount 100 position 0.050" (1.27mm) Aktualna ocena 0.75A
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Copper Alloy Długość kontaktu - post -
Długość łącznika - dopasowanie 0.140" (3.56mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta 125.0µin (3.18µm)
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 30.0µin (0.76µm) Skontaktuj się z Finish - Post Tin-Lead
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Header
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
81100-660C04
81100-660C04
Producenci: 3M
Opis: CONN HEADER 100POS STR LONG SMD
Na stanie: 4279 pcs
Pobieranie: 81100-660C04.pdf
RFQ
81100-660403-RB
81100-660403-RB
Producenci: 3M
Opis: 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 100 CONT
Na stanie: 6861 pcs
Pobieranie:
RFQ
Opis: CONN HEADER 100POS STR LONG T/H
Pobieranie: 81100-660403.pdf
81100-660C08
81100-660C08
Pobieranie:
81100-660C07-RB
81100-660C07-RB
Pobieranie: 81100-660C07-RB.pdf