71F-187-20
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 71F-187-20
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Arkusze danych: 71F-187-20.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 71F-187-20
Part Number 71F-187-20 Producent 3M
Opis CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 966311 pcs Arkusz danych 71F-187-20.pdf
wire Gauge 18-22 AWG Zakończenie Crimp
Typ końcówek Standard Tab Szerokość 0.187" (4.75mm)
Tab Grubość 0.020" (0.51mm) Tab Długość -
Seria - Opakowania Bulk
Inne nazwy 00054007301295
3M156152
71F-187-20-ND
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
Długość - Ogólnie 0.580" (14.73mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Średnica izolacji - Izolacja Non-Insulated
Płeć Female cechy Butted Seam
szczegółowy opis 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated Materiał styków Brass