3759/50SOSF
3M3M
3759/50SOSF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 3759/50SOSF
Producent / marka: 3M
Opis produktu CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100'
Arkusze danych: 1.3759/50SOSF.pdf2.3759/50SOSF.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 628 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 3759/50SOSF
Part Number 3759/50SOSF Producent 3M
Opis CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 628 pcs Arkusz danych 1.3759/50SOSF.pdf2.3759/50SOSF.pdf
wire Gauge 28 AWG Napięcie 300V
Zastawianie Unshielded Seria 3759
Wstążka szerokość 2.450" (62.23mm) Grubość Ribbon -
oceny UL Style 20267 Smoła 0.050" (1.27mm)
Inne nazwy 00051115600586
temperatura robocza -20°C ~ 80°C
Liczba żył 50 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Długość 100.0' (30.48m)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor koszulki Black
Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Rezystancja izolacji 10 GOhm
Pierwszy dyrygent Mark Red cechy Zippable
szczegółowy opis Flat Ribbon Cable Black 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Round Jacket 100.0' (30.48m) dyrygent Strand 7 Strands / 36 AWG
Materiał przewodnika Copper, Tinned Typ kabla Flat Cable, Round Jacket
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
3759/40SO
3759/40SO
Producenci: 3M
Opis: CBL RIBN 40COND 0.050 BLACK 300'
Na stanie: 227 pcs
Pobieranie: 3759/40SO.pdf
RFQ
3759/60 300
3759/60 300
Producenci: 3M
Opis: CBL RIBN 60COND 0.050 BLACK 300'
Na stanie: 172 pcs
Pobieranie: 3759/60 300.pdf
RFQ
Na stanie: 149 pcs
Pobieranie: 3759/60SO.pdf
3759/50 500SF
3759/50 500SF
Opis: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 500'
Na stanie: 138 pcs
Pobieranie: 3759/50 500SF.pdf
Opis: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100'
Na stanie: 642 pcs
Pobieranie: 3759/50 100.pdf
Opis: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 10'
Na stanie: 4757 pcs
Pobieranie: 3759/50 100SF.pdf
Opis: CBL RIBN 60COND 0.050 BLACK 100'
Na stanie: 353 pcs
Na stanie: 194 pcs
Opis: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 300'
Na stanie: 203 pcs
Opis: CBL RIBN 60COND 0.050 BLACK 10'
Na stanie: 4088 pcs
Opis: CBL RIBN 64COND 0.050 BLACK 100'
Na stanie: 345 pcs
Na stanie: 157 pcs
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...