30316-6002HB
3M3M
30316-6002HB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 30316-6002HB
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN HEADER 16POS DL STR GOLD
Arkusze danych: 30316-6002HB.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 30316-6002HB
Part Number 30316-6002HB Producent 3M
Opis CONN HEADER 16POS DL STR GOLD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 135219 pcs Arkusz danych 30316-6002HB.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Shrouded - 4 Wall
Seria 303 Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy 00051111617748
30316-6002HB-ND
303166002HB
3M11931
SE008002062
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Różnicowa transmisja danych Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled Wysokość izolacji 0.366" (9.30mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy Keying Slot mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm) Aktualna ocena 1A
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Brass Długość kontaktu - post 0.110" (2.79mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.236" (6.00mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta Flash
Kontakt z grubością wykończenia - krycie Flash Skontaktuj się z Finish - Post Gold
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Header
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Phoenix Contact
Opis: CONN TERM BLK ISOLATED 12-28 AWG
Na stanie: 35147 pcs
Pobieranie: 3031636.pdf
RFQ
Producenci: Phoenix Contact
Opis: CONN TERM BLK FEED THRU 10-28AWG
Na stanie: 57111 pcs
Pobieranie: 3031665.pdf
RFQ
Opis: CONN TERM BLK FEED THRU 12-28AWG
Pobieranie:
Opis: TERM BLK COMPONENT
30316-5002HB
30316-5002HB
Producenci: 3M
Opis: CONN HEADER 16POS DL R/A GOLD
Pobieranie: 30316-5002HB.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...