2550-50K2UB
3M3M
2550-50K2UB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2550-50K2UB
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN HEADER 50POS R/A GOLD T/H
Arkusze danych: 1.2550-50K2UB.pdf2.2550-50K2UB.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 2550-50K2UB
Part Number 2550-50K2UB Producent 3M
Opis CONN HEADER 50POS R/A GOLD T/H Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5327 pcs Arkusz danych 1.2550-50K2UB.pdf2.2550-50K2UB.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Shrouded - 4 Wall
Seria 2500 Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy 05400752341
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 50
Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Wysokość izolacji 0.338" (8.59mm) Kolor izolacji Gray
Stopień ochrony - cechy Keying Slot
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.100" (2.54mm)
Aktualna ocena 1.75A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Copper Alloy
Długość kontaktu - post 0.112" (2.84mm) Długość łącznika - dopasowanie 0.243" (6.17mm)
Skontaktuj się z Finish - Post Tin-Lead Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Header Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
2550-5002UG
2550-5002UG
Producenci: 3M
Opis: CONN HEADER 50POS R/A GOLD T/H
Na stanie: 44267 pcs
Pobieranie: 2550-5002UG.pdf
RFQ
2550-6002UB
2550-6002UB
Producenci: 3M
Opis: SHROUDED HEADER 50 POS STRAIGHT
Na stanie: 32372 pcs
Pobieranie: 2550-6002UB.pdf
RFQ
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: BUSSBAR MIDI 80A