233+72MMX55M
3M3M
233+72MMX55M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 233+72MMX55M
Producent / marka: 3M
Opis produktu TAPE MASKING GREEN 2.83"X 60YDS
Arkusze danych: 1.233+72MMX55M.pdf2.233+72MMX55M.pdf3.233+72MMX55M.pdf
8 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 233+72MMX55M
Part Number 233+72MMX55M Producent 3M
Opis TAPE MASKING GREEN 2.83"X 60YDS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3379 pcs Arkusz danych 1.233+72MMX55M.pdf2.233+72MMX55M.pdf3.233+72MMX55M.pdf
Szerokość 2.83" (72.00mm) Stosowanie Paint Masking, Automotive
Grubość - podłoże, nośnik - Grubość - Klej -
Grubość 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) Zakres temperatury 250°F (121°C) - 30 minutes