153214-2000-TH
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 153214-2000-TH
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN SKT 2MM 14POS THRU-BRD SMD
Arkusze danych: 153214-2000-TH.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 153214-2000-TH
Part Number 153214-2000-TH Producent 3M
Opis CONN SKT 2MM 14POS THRU-BRD SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5941 pcs Arkusz danych 153214-2000-TH.pdf
napięcie znamionowe 500VDC Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Seria 1532
Rozstaw rzędów - łączenie 0.079" (2.00mm) Pitch-Mating 0.079" (2.00mm)
Opakowania Tray temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 14 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Różnicowa transmisja danych Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Wysokość izolacji 0.129" (3.28mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 14 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Aktualna ocena 1A
Contact Type Female Socket Kształt kontaktów Square
Materiał styków Copper Alloy Długość kontaktu - post -
Kontakt z grubością wykończenia - poczta - Kontakt z grubością wykończenia - krycie 15.0µin (0.38µm)
Skontaktuj się z Finish - Post Tin-Lead Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Bottom or Top Entry Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
153214-2020-TB
153214-2020-TB
Producenci: 3M
Opis: CONN SKT 2MM 14POS THRU-BRD SMD
Na stanie: 4634 pcs
Pobieranie: 153214-2020-TB.pdf
RFQ
153214-2000-RB
153214-2000-RB
Producenci: 3M
Na stanie: 59309 pcs
Pobieranie: 153214-2000-RB.pdf
RFQ
Producenci: Phoenix Contact
Opis: CABLE 3POS YEL PVC STR-OPEN 6M
Pobieranie: 1532124.pdf
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN SPLICE 18-26 AWG CRIMP
Pobieranie: 153212-4.pdf
Opis: CONN SKT 2MM 12POS THRU-BRD SMD
Pobieranie: 153212-2020-TB.pdf
153214-2020-TH
153214-2020-TH
Pobieranie: 153214-2020-TH.pdf
153214-2020-RB-WB
153214-2020-RB-WB
Opis: CONN SKT
Pobieranie:
Producenci: Phoenix Contact
Opis: CABLE 4POS