153206-2000-RB
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 153206-2000-RB
Producent / marka: 3M
Opis produktu 2X3-/15U-2MM
Arkusze danych: 153206-2000-RB.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
644 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 153206-2000-RB
Part Number 153206-2000-RB Producent 3M
Opis 2X3-/15U-2MM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 97295 pcs Arkusz danych 153206-2000-RB.pdf
napięcie znamionowe 500VDC Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Seria 1532
Rozstaw rzędów - łączenie 0.079" (2.00mm) Pitch-Mating 0.079" (2.00mm)
Opakowania Tray Inne nazwy 0-00-51111-74352-2
1532062000RB
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 6
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Różnicowa transmisja danych Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Wysokość izolacji 0.129" (3.28mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 6 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Aktualna ocena 1A