150234-2000-RB
3M3M
150234-2000-RB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 150234-2000-RB
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN 34POS 2MM SOCKET STR PC SMD
Arkusze danych: 1.150234-2000-RB.pdf2.150234-2000-RB.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 150234-2000-RB
Part Number 150234-2000-RB Producent 3M
Opis CONN 34POS 2MM SOCKET STR PC SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32816 pcs Arkusz danych 1.150234-2000-RB.pdf2.150234-2000-RB.pdf
napięcie znamionowe 500VDC Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Seria 1502
Rozstaw rzędów - łączenie 0.079" (2.00mm) Pitch-Mating 0.079" (2.00mm)
Opakowania Tray Inne nazwy 0-00-76308-78888-9
1502342000RB
3M5326
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 34
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Różnicowa transmisja danych Thermoplastic Wysokość izolacji 0.183" (4.65mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 34 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Aktualna ocena 1A