102A0-6212PL
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 102A0-6212PL
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN MINI-D 100POS RECPT
Arkusze danych: 1.102A0-6212PL.pdf2.102A0-6212PL.pdf3.102A0-6212PL.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 102A0-6212PL
Part Number 102A0-6212PL Producent 3M
Opis CONN MINI-D 100POS RECPT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10244 pcs Arkusz danych 1.102A0-6212PL.pdf2.102A0-6212PL.pdf3.102A0-6212PL.pdf
Rodzaj - Zakończenie Solder
Seria 102, Mini D Ribbon (MDR) Inne nazwy 102A06212PL
JE150317418
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 100
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Reportaż z kołnierzem Insert, Threaded (M2.5); Latchblocks cechy Shielded
szczegółowy opis 100 Position Receptacle Connector Panel Mount, Through Hole Solder Kontakt Wykończenie Grubość 30.0µin (0.76µm)
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle
Style Connector Outer Shroud Contacts
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.81MM
Na stanie: 18056 pcs
Pobieranie:
RFQ
102A0-M218PE
102A0-M218PE
Producenci: 3M
Opis: MINI D RIBBON 100 CONTACT
Na stanie: 3955 pcs
Pobieranie:
RFQ
102A0-6212PC
102A0-6212PC
Producenci: 3M
Opis: CONN MDR RCPT 100POS VERT T/H
Pobieranie: 102A0-6212PC.pdf
102A10029X
102A10029X
Producenci: Conec
Opis: CONN 21POS FML SLDR DIN41617
Pobieranie: 102A10029X.pdf
Producenci: Conec
Opis: CONN 13POS FML SLDR DIN41617
Pobieranie: 102A10019X.pdf
Opis: 31 POS FEMALE SOLDER DIN41617
102A-9
102A-9
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: 3-PHASE VOLTAGE MONITOR/ 190-4
Na stanie: 556 pcs
Pobieranie: 102A-9.pdf
102A0-6212VC
102A0-6212VC
Opis: CONN MINI D RCPT 100POS VERT T/H
Pobieranie: 102A0-6212VC.pdf
1029C
1029C
Producenci: Keystone Electronics Corp.
Opis: COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
Pobieranie: 1029C.pdf
102A0-M218VE
102A0-M218VE
Opis: CONN MINI-D 100POS R/A RECPT
Pobieranie: 102A0-M218VE.pdf
1029LC
1029LC
Opis: COVER BATTERY HOLDER
Pobieranie: 1029LC.pdf
102A
102A
Na stanie: 774 pcs
Pobieranie: 102A.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...