1000NS-CART
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1000NS-CART
Producent / marka: 3M
Opis produktu FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT
Arkusze danych: 1000NS-CART.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1000NS-CART
Part Number 1000NS-CART Producent 3M
Opis FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 7959 pcs Arkusz danych 1000NS-CART.pdf
Rodzaj Silicone informacje o dostawie -
Seria 1000NS Inne nazwy 00051115115356
1000NS-CART-ND
3M158266
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
Do użytku z / Podobne produkty Fire Barriers cechy Flame Retardant
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1000MD-1-003
1000MD-1-003
Producenci: Talema
Opis: XFMR TOROIDAL MED GRADE 1000VA
Na stanie: 711 pcs
Pobieranie: 1000MD-1-003.pdf
RFQ
1001
Producenci: Klein Tools
Opis: MULTI-PURPOSE ELECTRICIAN'S TOOL
Na stanie: 3369 pcs
Pobieranie: 1001.pdf
RFQ
Producenci: Talema
Opis: XFMR TOROIDAL 1000VA THRM PROTCT
Na stanie: 578 pcs
Pobieranie: 1000MD-1-004.pdf
1000MA
1000MA
Producenci: Microsemi
Opis: RF POWER TRANSISTOR
Na stanie: 4040 pcs
Pobieranie:
Producenci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
Pobieranie: 1001-0-15-01-30-27-04-0.pdf
1001
Producenci: Adafruit
Opis: WHITE 7-SEGMENT CLOCK DISPLAY
Producenci: Mill-Max
1000NHG4G
1000NHG4G
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE SQUARE 1KA 500VAC RECT
Na stanie: 109 pcs
Pobieranie: 1000NHG4G.pdf
Producenci: E-Z-Hook
Opis: LEAD TEST BNC FEMALE MINI-HOOK
1000NS
1000NS
Producenci: 3M
Opis: FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT
Pobieranie: 1000NS.pdf
1000NS-PAIL
1000NS-PAIL
Producenci: 3M
Na stanie: 207 pcs
Pobieranie: 1000NS-PAIL.pdf
1000MP
1000MP
Producenci: Microsemi
Opis: TRANS RF BIPO 5.3W 300MA 55FW
Pobieranie: 1000MP.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...