3KASMC13HE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
3KASMC13HE3/9AT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 3KASMC13HE3/9AT
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu TVS DIODE 13VWM 23.8VC DO214AB
Arkusze danych: 3KASMC13HE3/9AT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 3KASMC13HE3/9AT
Part Number 3KASMC13HE3/9AT Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 13VWM 23.8VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4350 pcs Arkusz danych 3KASMC13HE3/9AT.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 14.4V
Napięcie - podziały (min) 13V Napięcie - Podział DO-214AB (SMCJ)
Rodzaj Zener Seria Automotive, AEC-Q101, PAR®
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 126A
Polaryzacja DO-214AB, SMC temperatura robocza -65°C ~ 185°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta 3KASMC13HE3/9AT Opis TVS DIODE 13VWM 23.8VC DO214AB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 23.8V Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
3KASMC14AHE3_A/H
3KASMC14AHE3_A/H
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Na stanie: 5131 pcs
Pobieranie: 3KASMC14AHE3_A/H.pdf
RFQ
3KASMC13HE3_A/I
3KASMC13HE3_A/I
Opis: TVS DIODE 13V 23.8V DO214AB
Na stanie: 5968 pcs
Pobieranie: 3KASMC13HE3_A/I.pdf
RFQ
3KASMC14AHE3/57T
3KASMC14AHE3/57T
Pobieranie: 3KASMC14AHE3/57T.pdf
3KASMC13HE3_A/H
3KASMC13HE3_A/H
Pobieranie: 3KASMC13HE3_A/H.pdf
3KASMC13AHM3_B/H
3KASMC13AHM3_B/H
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Pobieranie: 3KASMC13AHM3_B/H.pdf
3KASMC13AHM3_B/I
3KASMC13AHM3_B/I
Producenci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 14VWM DO214AB
Pobieranie: 3KASMC13AHM3_B/I.pdf
3KASMC14AHE3_A/I
3KASMC14AHE3_A/I
Pobieranie: 3KASMC14AHE3_A/I.pdf
3KASMC13AHE3_B/I
3KASMC13AHE3_B/I
Opis: TVS DIODE 13VWM DO214AB
Pobieranie: 3KASMC13AHE3_B/I.pdf
3KASMC13HE3/57T
3KASMC13HE3/57T
Pobieranie: 3KASMC13HE3/57T.pdf
3KASMC14AHE3/9AT
3KASMC14AHE3/9AT
Opis: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Pobieranie: 3KASMC14AHE3/9AT.pdf
3KASMC13AHM3_A/I
3KASMC13AHM3_A/I
Pobieranie: 3KASMC13AHM3_A/I.pdf
3KASMC13AHM3_A/H
3KASMC13AHM3_A/H
Pobieranie: 3KASMC13AHM3_A/H.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...