3KASMC11HE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
3KASMC11HE3/9AT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 3KASMC11HE3/9AT
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu TVS DIODE 11VWM 20.1VC DO214AB
Arkusze danych: 3KASMC11HE3/9AT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 3KASMC11HE3/9AT
Part Number 3KASMC11HE3/9AT Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 11VWM 20.1VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4931 pcs Arkusz danych 3KASMC11HE3/9AT.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 12.2V
Napięcie - podziały (min) 11V Napięcie - Podział DO-214AB (SMCJ)
Rodzaj Zener Seria Automotive, AEC-Q101, PAR®
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 149A
Polaryzacja DO-214AB, SMC temperatura robocza -65°C ~ 185°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta 3KASMC11HE3/9AT Opis TVS DIODE 11VWM 20.1VC DO214AB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 20.1V Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
3KASMC11HE3/57T
3KASMC11HE3/57T
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 11V 20.1V DO214AB
Na stanie: 4358 pcs
Pobieranie: 3KASMC11HE3/57T.pdf
RFQ
3KASMC11AHE3_B/I
3KASMC11AHE3_B/I
Producenci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 11VWM DO214AB
Na stanie: 120436 pcs
Pobieranie: 3KASMC11AHE3_B/I.pdf
RFQ
3KASMC12AHE3_A/I
3KASMC12AHE3_A/I
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Pobieranie: 3KASMC12AHE3_A/I.pdf
3KASMC11HE3_A/H
3KASMC11HE3_A/H
Pobieranie: 3KASMC11HE3_A/H.pdf
3KASMC11HE3_A/I
3KASMC11HE3_A/I
Pobieranie: 3KASMC11HE3_A/I.pdf
3KASMC11AHM3_A/H
3KASMC11AHM3_A/H
Opis: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Pobieranie: 3KASMC11AHM3_A/H.pdf
3KASMC12AHE3/57T
3KASMC12AHE3/57T
Pobieranie: 3KASMC12AHE3/57T.pdf
3KASMC11AHM3_B/H
3KASMC11AHM3_B/H
Pobieranie: 3KASMC11AHM3_B/H.pdf
3KASMC11AHM3_A/I
3KASMC11AHM3_A/I
Pobieranie: 3KASMC11AHM3_A/I.pdf
3KASMC11AHM3_B/I
3KASMC11AHM3_B/I
Opis: TVS DIODE 11VWM DO214AB
Pobieranie: 3KASMC11AHM3_B/I.pdf
3KASMC12AHE3/9AT
3KASMC12AHE3/9AT
Opis: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Pobieranie: 3KASMC12AHE3/9AT.pdf
3KASMC12AHE3_A/H
3KASMC12AHE3_A/H
Pobieranie: 3KASMC12AHE3_A/H.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...