RA204420XX
Powerex Inc.Powerex Inc.
Powerex Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RA204420XX
Producent / marka: Powerex, Inc.
Opis produktu DIODE MODULE 4.4KV 2000A PWRDISC
Arkusze danych: RA204420XX.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 278 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 278 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
30 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RA204420XX
Part Number RA204420XX Producent Powerex Inc.
Opis DIODE MODULE 4.4KV 2000A PWRDISC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 278 pcs Arkusz danych RA204420XX.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Standard Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 2000A
Napięcie - Podział Pow-R-Disc Seria -
Stan RoHS Bulk Odwrócona Recovery Time (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F - Polaryzacja DO-200AD
Temperatura pracy - złącze 25µs Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Numer części producenta RA204420XX Rozszerzony opis Diode Standard 4400V (4.4kV) 2000A Chassis Mount Pow-R-Disc
Diode Configuration 200mA @ 4400V Opis DIODE MODULE 4.4KV 2000A PWRDISC
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.45V @ 3000A Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 4400V (4.4kV)