MXSMCG75AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMCG75AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB
Arkusze danych: MXSMCG75AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMCG75AE3
Part Number MXSMCG75AE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4830 pcs Arkusz danych MXSMCG75AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 83.3V
Napięcie - podziały (min) 75V Napięcie - Podział SMCG (DO-215AB)
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 1500W (1.5kW) Moc - Peak Pulse 12.4A
Polaryzacja DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy 1086-14372
1086-14372-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXSMCG75AE3
Opis TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 121V