MXLSMLJ30CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ30CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMLJ30CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Arkusze danych: MXLSMLJ30CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMLJ30CAE3
Part Number MXLSMLJ30CAE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7406 pcs Arkusz danych MXLSMLJ30CAE3.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 33.3V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 30V Napięcie - Podział DO-214AB
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 62A
Polaryzacja DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-12582
1086-12582-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXLSMLJ30CAE3
Opis TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 48.4V