MXLSMLJ18CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ18CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMLJ18CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Arkusze danych: MXLSMLJ18CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMLJ18CA
Part Number MXLSMLJ18CA Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7607 pcs Arkusz danych MXLSMLJ18CA.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 20V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 18V Napięcie - Podział DO-214AB
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 102.8A
Polaryzacja DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-12557
1086-12557-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXLSMLJ18CA
Opis TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 29.2V