MXLSMLJ110CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ110CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMLJ110CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Arkusze danych: MXLSMLJ110CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMLJ110CAE3
Part Number MXLSMLJ110CAE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6559 pcs Arkusz danych MXLSMLJ110CAE3.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 122V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 110V Napięcie - Podział DO-214AB
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 16.8A
Polaryzacja DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-12506
1086-12506-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXLSMLJ110CAE3
Opis TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 177V
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXLSMLJ110A
MXLSMLJ110A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 110V 177V DO214AB