MXLSMLG48CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMLG48CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB
Arkusze danych: MXLSMLG48CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMLG48CAE3
Part Number MXLSMLG48CAE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7399 pcs Arkusz danych MXLSMLG48CAE3.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 53.3V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 48V Napięcie - Podział SMLG (DO-215AB)
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 38.8A
Polaryzacja DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy 1086-12422
1086-12422-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXLSMLG48CAE3
Opis TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 77.4V