MXLSMCGLCE54A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXLSMCGLCE54A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AB
Arkusze danych: MXLSMCGLCE54A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MXLSMCGLCE54A
Part Number MXLSMCGLCE54A Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5075 pcs Arkusz danych MXLSMCGLCE54A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 60V
Napięcie - podziały (min) 54V Napięcie - Podział SMCG (DO-215AB)
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 1500W (1.5kW) Moc - Peak Pulse 17.2A
Polaryzacja DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy 1086-12013
1086-12013-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXLSMCGLCE54A
Opis TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AB Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 87.1V
Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz Kanały dwukierunkowe No