MPLAD15KP45AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP45AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD15KP45AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
Arkusze danych: MPLAD15KP45AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD15KP45AE3
Part Number MPLAD15KP45AE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4500 pcs Arkusz danych MPLAD15KP45AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 50V
Napięcie - podziały (min) 45V Napięcie - Podział PLAD
Rodzaj Zener Seria -
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 15000W (15kW) Moc - Peak Pulse 207A
Polaryzacja Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-7269
1086-7269-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MPLAD15KP45AE3
Opis TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 72.7V