MPLAD15KP10A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP10A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD15KP10A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 10VWM 17VC PLAD
Arkusze danych: MPLAD15KP10A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD15KP10A
Part Number MPLAD15KP10A Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 10VWM 17VC PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4507 pcs Arkusz danych MPLAD15KP10A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 11.1V
Napięcie - podziały (min) 10V Napięcie - Podział PLAD
Rodzaj Zener Seria -
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 15000W (15kW) Moc - Peak Pulse 882A
Polaryzacja Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-7160
1086-7160-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Numer części producenta MPLAD15KP10A Opis TVS DIODE 10VWM 17VC PLAD
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 17V Pojemność @ Częstotliwość -