MA1.5KE39CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE39CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA1.5KE39CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 33.3VWM DO204AR
Arkusze danych: MA1.5KE39CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MA1.5KE39CA
Part Number MA1.5KE39CA Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 33.3VWM DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5870 pcs Arkusz danych MA1.5KE39CA.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 37.1V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 33.3V Napięcie - Podział DO-204AR
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 1500W (1.5kW) Moc - Peak Pulse 28A
Polaryzacja DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-3677
1086-3677-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MA1.5KE39CA
Opis TVS DIODE 33.3VWM DO204AR Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 53.9V