MA1.5KE170A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE170A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA1.5KE170A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 145VWM 234VC DO204AR
Arkusze danych: MA1.5KE170A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MA1.5KE170A
Part Number MA1.5KE170A Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 145VWM 234VC DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4218 pcs Arkusz danych MA1.5KE170A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 162V
Napięcie - podziały (min) 145V Napięcie - Podział DO-204AR
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 1500W (1.5kW) Moc - Peak Pulse 6.4A
Polaryzacja DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-3615
1086-3615-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MA1.5KE170A
Opis TVS DIODE 145VWM 234VC DO204AR Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 234V