M5KP6.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP6.5CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M5KP6.5CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO204AR
Arkusze danych: M5KP6.5CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje M5KP6.5CA
Part Number M5KP6.5CA Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5814 pcs Arkusz danych M5KP6.5CA.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 7.22V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 6.5V Napięcie - Podział DO-204AR
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 5000W (5kW) Moc - Peak Pulse 447A
Polaryzacja DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-3517
1086-3517-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta M5KP6.5CA
Opis TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO204AR Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 11.2V