M5KP11CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP11CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M5KP11CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO204AR
Arkusze danych: M5KP11CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje M5KP11CA
Part Number M5KP11CA Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO204AR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4109 pcs Arkusz danych M5KP11CA.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 12.2V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 11V Napięcie - Podział DO-204AR
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 5000W (5kW) Moc - Peak Pulse 274A
Polaryzacja DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-3417
1086-3417-MIL
Q8846578C
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta M5KP11CA
Opis TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO204AR Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 18.2V