LXM1643-12-62
MicrosemiMicrosemi
LXM1643-12-62 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LXM1643-12-62
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu MODULE CCFL PROG INVERTER 12V
Arkusze danych: LXM1643-12-62.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LXM1643-12-62
Part Number LXM1643-12-62 Producent Microsemi
Opis MODULE CCFL PROG INVERTER 12V Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5611 pcs Arkusz danych LXM1643-12-62.pdf
Napięcie - Wejście 12V Rodzaj CCFL and UV Lamps
Rozmiar / Wymiar 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Seria LXM1643-12-6x
Wydajność 2000V Inne nazwy LXM1643-12-62IPG
LXM1643-12-62IPG-ND
LXM16431262
Q2028079
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 2000V Output 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Chassis Mount