DLTS13CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DLTS13CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 13VWM 20.6VC 16DIP
Arkusze danych: DLTS13CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DLTS13CA
Part Number DLTS13CA Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 13VWM 20.6VC 16DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4768 pcs Arkusz danych DLTS13CA.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 14.4V Napięcie - Breakover 15
Napięcie - podziały (min) 13V Napięcie - Podział 16-DIP
Rodzaj Zener Seria -
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 500W Moc - Peak Pulse 1A (8/20µs)
Polaryzacja 16-DIP temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta DLTS13CA Opis TVS DIODE 13VWM 20.6VC 16DIP
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 20.6V Pojemność @ Częstotliwość 385pF @ 1MHz