APT10035LLLG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT10035LLLG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT10035LLLG
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu MOSFET N-CH 1000V 28A TO-264
Arkusze danych:
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT10035LLLG
Part Number APT10035LLLG Producent Microsemi Corporation
Opis MOSFET N-CH 1000V 28A TO-264 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3326 pcs Arkusz danych
Napięcie - Test 5185pF @ 25V Napięcie - Podział TO-264 [L]
VGS (th) (Max) @ Id 350 mOhm @ 14A, 10V Technologia MOSFET (Metal Oxide)
Seria POWER MOS 7® Stan RoHS Tube
RDS (Max) @ ID, Vgs 28A (Tc) Polaryzacja TO-264-3, TO-264AA
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta APT10035LLLG
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 186nC @ 10V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 5V @ 2.5mA
Cecha FET N-Channel Rozszerzony opis N-Channel 1000V (1kV) 28A (Tc) 690W (Tc) Through Hole TO-264 [L]
Spust do źródła napięcia (Vdss) - Opis MOSFET N-CH 1000V 28A TO-264
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 1000V (1kV) Stosunek pojemności 690W (Tc)