3EZ4.7D2/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ4.7D2/TR8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 3EZ4.7D2/TR8
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE ZENER 4.7V 3W DO204AL
Arkusze danych: 3EZ4.7D2/TR8.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 3EZ4.7D2/TR8
Part Number 3EZ4.7D2/TR8 Producent Microsemi Corporation
Opis DIODE ZENER 4.7V 3W DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5563 pcs Arkusz danych 3EZ4.7D2/TR8.pdf
Napięcie - Izolacja 4 Ohm Napięcie - Podział DO-204AL (DO-41)
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 3W Polaryzacja DO-204AL, DO-41, Axial
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta 3EZ4.7D2/TR8
Impedancja (Max) (Zzt) 4.7V Rozszerzony opis Zener Diode 3W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±2% Diode Configuration 20µA @ 1V
Opis DIODE ZENER 4.7V 3W DO204AL Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.2V @ 200mA