2EZ51D2/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
2EZ51D2/TR12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2EZ51D2/TR12
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE ZENER 51V 2W DO204AL
Arkusze danych: 2EZ51D2/TR12.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2EZ51D2/TR12
Part Number 2EZ51D2/TR12 Producent Microsemi Corporation
Opis DIODE ZENER 51V 2W DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 63567 pcs Arkusz danych 2EZ51D2/TR12.pdf
Napięcie - Izolacja 48 Ohm Napięcie - Podział DO-204AL (DO-41)
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 2W Polaryzacja DO-204AL, DO-41, Axial
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Numer części producenta 2EZ51D2/TR12 Impedancja (Max) (Zzt) 51V
Rozszerzony opis Zener Diode 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (Equivalent Series Resistance) ±2%
Diode Configuration 500nA @ 38.8V Opis DIODE ZENER 51V 2W DO204AL
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.2V @ 200mA