1N5928APE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5928APE3/TR12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1N5928APE3/TR12
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL
Arkusze danych: 1N5928APE3/TR12.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1N5928APE3/TR12
Part Number 1N5928APE3/TR12 Producent Microsemi Corporation
Opis DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97778 pcs Arkusz danych 1N5928APE3/TR12.pdf
Napięcie - Izolacja 7 Ohm Napięcie - Podział DO-204AL (DO-41)
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 1.5W Polaryzacja DO-204AL, DO-41, Axial
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Numer części producenta 1N5928APE3/TR12 Impedancja (Max) (Zzt) 13V
Rozszerzony opis Zener Diode 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Diode Configuration 1µA @ 9.9V Opis DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.2V @ 200mA