T520T107M006ATE070
KEMETKEMET
T520T107M006ATE070 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: T520T107M006ATE070
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528
Arkusze danych: T520T107M006ATE070.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje T520T107M006ATE070
Part Number T520T107M006ATE070 Producent KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4735 pcs Arkusz danych T520T107M006ATE070.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Rodzaj Molded
Tolerancja 100µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Dostawca urządzeń Pakiet T Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Seria KO-CAP® T520 Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Polaryzacja 1411 (3528 Metric) Inne nazwy 399-5752-2
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Numer części producenta T520T107M006ATE070
Żywotność @ Temp. 70 mOhm Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm)
cechy General Purpose Rozszerzony opis 100µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Opis CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528
Aplikacje 2000 Hrs @ 105°C