T494C106M020AT
KEMETKEMET
T494C106M020AT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: T494C106M020AT
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 10UF 20V 20% 2312
Arkusze danych: T494C106M020AT.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje T494C106M020AT
Part Number T494C106M020AT Producent KEMET
Opis CAP TANT 10UF 20V 20% 2312 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 178265 pcs Arkusz danych T494C106M020AT.pdf
Napięcie - znamionowe 20V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Seria T494 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2312 (6032 Metric) Inne nazwy 399-8457-2
T494C106M020AT-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Producent Kod rozmiaru C Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.110" (2.80mm) cechy General Purpose
Współczynnik awaryjności - ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm
szczegółowy opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 500 mOhm Pojemność 10µF