T491D685M050AT
KEMETKEMET
T491D685M050AT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: T491D685M050AT
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 6.8UF 50V 20% 2917
Arkusze danych: T491D685M050AT.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje T491D685M050AT
Part Number T491D685M050AT Producent KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 50V 20% 2917 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 102241 pcs Arkusz danych T491D685M050AT.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 50V
Rodzaj Molded Tolerancja 6.8µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet D
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria T491
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy 399-3800-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Numer części producenta T491D685M050AT
Żywotność @ Temp. 1 Ohm Wysokość - Siedzą (Max) 0.122" (3.10mm)
cechy General Purpose Rozszerzony opis 6.8µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Opis CAP TANT 6.8UF 50V 20% 2917
Aplikacje 2000 Hrs @ 85°C