T491B106M020AT
KEMETKEMET
T491B106M020AT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: T491B106M020AT
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 10UF 20V 20% 1411
Arkusze danych: T491B106M020AT.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje T491B106M020AT
Part Number T491B106M020AT Producent KEMET
Opis CAP TANT 10UF 20V 20% 1411 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 284977 pcs Arkusz danych T491B106M020AT.pdf
Napięcie - znamionowe 20V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Seria T491 Opakowania Original-Reel®
Package / Case 1411 (3528 Metric) Inne nazwy 399-8300-6
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Producent Kod rozmiaru B Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.083" (2.10mm) cechy General Purpose
Współczynnik awaryjności - ESR (Equivalent Series Resistance) 2.1 Ohm
szczegółowy opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2.1 Ohm Pojemność 10µF
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
T491B106M016ZTZV10
T491B106M016ZTZV10
Producenci: KEMET
Opis: CAP TANT 10.0UF 16.0V
Na stanie: 518405 pcs
Pobieranie:
RFQ
T491B106M020AT
T491B106M020AT
Producenci: KEMET
Opis: CAP TANT 10UF 20V 20% 1411
Na stanie: 284977 pcs
Pobieranie: T491B106M020AT.pdf
RFQ
T491B106M020AH4053
T491B106M020AH4053
Opis: CAP TANT 10.0UF 20.0V
Pobieranie: T491B106M020AH4053.pdf
T491B106M020AT4053
T491B106M020AT4053
Opis: CAP TANT 10.0UF 20.0V
Pobieranie: T491B106M020AT4053.pdf
T491B106M016ZTZV99
T491B106M016ZTZV99
Opis: CAP TANT 10.0UF 16.0V
Pobieranie:
T491B106M020AT24787622
T491B106M020AT24787622
Opis: CAP TANT 10.0UF 20.0V
Pobieranie: T491B106M020AT24787622.pdf
T491B106M016ZTZV18
T491B106M016ZTZV18
Opis: CAP TANT 10.0UF 16.0V
T491B106M016ZTZV11
T491B106M016ZTZV11
Opis: CAP TANT 10.0UF 16.0V
T491B106M020AT2478
T491B106M020AT2478
Opis: CAP TANT 10.0UF 20.0V
Pobieranie: T491B106M020AT2478.pdf
T491B106M020AT4068
T491B106M020AT4068
Opis: CAP TANT 10.0UF 20.0V
Pobieranie: T491B106M020AT4068.pdf
T491B106M020AT4280
T491B106M020AT4280
Opis: CAP TANT 10.0UF 20.0V
Pobieranie: T491B106M020AT4280.pdf
T491B106M020AH
T491B106M020AH
Opis: CAP TANT 10.0UF 20.0V
Pobieranie: T491B106M020AH.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...