T356H226K025AT
KEMETKEMET
T356H226K025AT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: T356H226K025AT
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 22UF 25V 10% RADIAL
Arkusze danych: T356H226K025AT.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje T356H226K025AT
Part Number T356H226K025AT Producent KEMET
Opis CAP TANT 22UF 25V 10% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79105 pcs Arkusz danych T356H226K025AT.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 25V
Rodzaj Conformal Coated Tolerancja 22µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.200" (5.08mm) Dostawca urządzeń Pakiet H
Rozmiar / Wymiar 0.299" Dia (7.60mm) Seria T356, UltraDip II
Stan RoHS Bulk Polaryzacja Radial
Inne nazwy 399-3659 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Numer części producenta T356H226K025AT
Żywotność @ Temp. 1.5 Ohm Wysokość - Siedzą (Max) 0.469" (11.90mm)
cechy General Purpose Rozszerzony opis 22µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 1.5 Ohm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Opis CAP TANT 22UF 25V 10% RADIAL