T110B475K035AT
KEMETKEMET
T110B475K035AT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: T110B475K035AT
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 4.7UF 35V 10% AXIAL
Arkusze danych: T110B475K035AT.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje T110B475K035AT
Part Number T110B475K035AT Producent KEMET
Opis CAP TANT 4.7UF 35V 10% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68570 pcs Arkusz danych T110B475K035AT.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 35V
Rodzaj Hermetically Sealed Tolerancja 4.7µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet B
Rozmiar / Wymiar 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) Seria T110
Stan RoHS Bulk Polaryzacja Axial
Inne nazwy 399-11300 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Numer części producenta T110B475K035AT
Żywotność @ Temp. 3 Ohm Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy General Purpose Rozszerzony opis 4.7µF ±10% Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 3 Ohm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Opis CAP TANT 4.7UF 35V 10% AXIAL