CWR09KC106KB
KEMETKEMET
CWR09KC106KB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CWR09KC106KB
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
Arkusze danych: CWR09KC106KB.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CWR09KC106KB
Part Number CWR09KC106KB Producent KEMET
Opis CAP TANT 10UF 10% 25V 2711 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6201 pcs Arkusz danych CWR09KC106KB.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Rodzaj Molded
Tolerancja ±10% Rozmiar / Wymiar 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Seria Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 2711 (6728 Metric) Inne nazwy 1001-2313-1
1001-2313-1-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Producent Kod rozmiaru - Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.125" (3.17mm) cechy Military
Współczynnik awaryjności B (0.1%) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.4 Ohm
szczegółowy opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 1.4 Ohm Pojemność 10µF
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
CWR09KC475KB
CWR09KC475KB
Producenci: KEMET
Opis: CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214
Na stanie: 7258 pcs
Pobieranie: CWR09KC475KB.pdf
RFQ
CWR09JK105KB
CWR09JK105KB
Producenci: KEMET
Opis: CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1505
Na stanie: 8614 pcs
Pobieranie: CWR09JK105KB.pdf
RFQ
CWR09KC106KB
CWR09KC106KB
Producenci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
Pobieranie: CWR09KC106KB.pdf
CWR09KC106KBB
CWR09KC106KBB
Producenci: AVX Corporation
Pobieranie: CWR09KC106KBB.pdf
CWR09KC106KB
CWR09KC106KB