CBR04C200J5GAC
KEMETKEMET
CBR04C200J5GAC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CBR04C200J5GAC
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0402
Arkusze danych: CBR04C200J5GAC.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CBR04C200J5GAC
Part Number CBR04C200J5GAC Producent KEMET
Opis CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2900064 pcs Arkusz danych CBR04C200J5GAC.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.022" (0.55mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria CBR
oceny - Opakowania Original-Reel®
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy 399-6173-6
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy High Q, Low Loss Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 20pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Pojemność 20pF