C901U102MZWDBAWL35
KEMETKEMET
C901U102MZWDBAWL35 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C901U102MZWDBAWL35
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Arkusze danych: C901U102MZWDBAWL35.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C901U102MZWDBAWL35
Part Number C901U102MZWDBAWL35 Producent KEMET
Opis CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1015881 pcs Arkusz danych C901U102MZWDBAWL35.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 440VAC
Tolerancja 1000pF Grubość (maks) Y5U (E)
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.394" (10.00mm) Rozmiar / Wymiar 0.276" Dia (7.00mm)
Seria C900 Stan RoHS Bulk
Ripple Current - niska częstotliwość Safety oceny X1, Y2
Polaryzacja Radial, Disc temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C901U102MZWDBAWL35
Lead Style - Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności Formed Leads - Kinked
Rozszerzony opis 1000pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL