C430C752J2G5TA
Przegląd produktów
Part Number: C430C752J2G5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL
Arkusze danych: C430C752J2G5TA.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C430C752J2G5TA
Part Number C430C752J2G5TA Producent KEMET
Opis CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 287752 pcs Arkusz danych C430C752J2G5TA.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 200V
Tolerancja 7500pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Seria Aximax 400 Stan RoHS Bulk
Ripple Current - niska częstotliwość Bypass, Decoupling oceny -
Polaryzacja Axial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C430C752J2G5TA
Lead Style - Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Low ESL Współczynnik awaryjności -
Rozszerzony opis 7500pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Opis CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL