C430C182F2G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C430C182F2G5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1800PF 200V C0G AXIAL
Arkusze danych: C430C182F2G5TA.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C430C182F2G5TA
Part Number C430C182F2G5TA Producent KEMET
Opis CAP CER 1800PF 200V C0G AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 211006 pcs Arkusz danych C430C182F2G5TA.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 200V
Tolerancja 1800pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Seria Aximax 400 Stan RoHS Bulk
Ripple Current - niska częstotliwość Bypass, Decoupling oceny -
Polaryzacja Axial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C430C182F2G5TA
Lead Style - Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Low ESL Współczynnik awaryjności -
Rozszerzony opis 1800pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Opis CAP CER 1800PF 200V C0G AXIAL
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
C430C182FAG5TA
C430C182FAG5TA
Producenci: KEMET
Opis: CAP CER 1800PF 250V C0G AXIAL
Na stanie: 207062 pcs
Pobieranie: C430C182FAG5TA.pdf
RFQ
C430C154K5R5CA7200
C430C154K5R5CA7200
Producenci: KEMET
Opis: CAP CER 0.15UF 50V X7R AXIAL
Na stanie: 4913 pcs
Pobieranie: C430C154K5R5CA7200.pdf
RFQ
C430C182F2G5TA7200
C430C182F2G5TA7200