C356C154J2G5TA
KEMETKEMET
C356C154J2G5TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C356C154J2G5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER RAD 150NF 200V C0G 5%
Arkusze danych: C356C154J2G5TA.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C356C154J2G5TA
Part Number C356C154J2G5TA Producent KEMET
Opis CAP CER RAD 150NF 200V C0G 5% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 47102 pcs Arkusz danych C356C154J2G5TA.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C356C154J2G5TA
Rozszerzony opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER RAD 150NF 200V C0G 5%