C331C473K5G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C331C473K5G5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER RAD 47NF 50V C0G 10%
Arkusze danych: C331C473K5G5TA.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C331C473K5G5TA
Part Number C331C473K5G5TA Producent KEMET
Opis CAP CER RAD 47NF 50V C0G 10% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 213807 pcs Arkusz danych C331C473K5G5TA.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C331C473K5G5TA
Rozszerzony opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER RAD 47NF 50V C0G 10%