C326C184MAR5TA
KEMETKEMET
C326C184MAR5TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C326C184MAR5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER RAD 180NF 250V X7R 20%
Arkusze danych: C326C184MAR5TA.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C326C184MAR5TA
Part Number C326C184MAR5TA Producent KEMET
Opis CAP CER RAD 180NF 250V X7R 20% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 288215 pcs Arkusz danych C326C184MAR5TA.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C326C184MAR5TA
Rozszerzony opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER RAD 180NF 250V X7R 20%