C325C184M2R5TA
Przegląd produktów
Part Number: C325C184M2R5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER RAD 180NF 200V X7R 20%
Arkusze danych: C325C184M2R5TA.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C325C184M2R5TA
Part Number C325C184M2R5TA Producent KEMET
Opis CAP CER RAD 180NF 200V X7R 20% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 331617 pcs Arkusz danych C325C184M2R5TA.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C325C184M2R5TA
Rozszerzony opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER RAD 180NF 200V X7R 20%
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
C325C184M2R5TA7301
C325C184M2R5TA7301
Producenci: KEMET
Opis: CAP CER 0.18UF 200V X7R RADIAL