C325C151KAG5TA
Przegląd produktów
Part Number: C325C151KAG5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER RAD 150PF 250V C0G 10%
Arkusze danych: C325C151KAG5TA.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C325C151KAG5TA
Part Number C325C151KAG5TA Producent KEMET
Opis CAP CER RAD 150PF 250V C0G 10% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 438832 pcs Arkusz danych C325C151KAG5TA.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C325C151KAG5TA
Rozszerzony opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER RAD 150PF 250V C0G 10%