C324C154K3G5TA
KEMETKEMET
C324C154K3G5TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C324C154K3G5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER RAD 150NF 25V C0G 10%
Arkusze danych: C324C154K3G5TA.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C324C154K3G5TA
Part Number C324C154K3G5TA Producent KEMET
Opis CAP CER RAD 150NF 25V C0G 10% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 127877 pcs Arkusz danych C324C154K3G5TA.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta C324C154K3G5TA
Rozszerzony opis Ceramic Capacitor Opis CAP CER RAD 150NF 25V C0G 10%