C323C102G3G5TA
KEMETKEMET
C323C102G3G5TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C323C102G3G5TA
Producent / marka: KEMET
Opis produktu CAP CER 1000PF 25V C0G RADIAL
Arkusze danych: C323C102G3G5TA.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C323C102G3G5TA
Part Number C323C102G3G5TA Producent KEMET
Opis CAP CER 1000PF 25V C0G RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 153139 pcs Arkusz danych C323C102G3G5TA.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 25V
Tolerancja 1000pF Grubość (maks) C0G, NP0
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.200" (5.08mm) Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Seria Goldmax, 300 Ripple Current - niska częstotliwość Bypass, Decoupling
oceny - Polaryzacja Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Numer części producenta C323C102G3G5TA Lead Style -
Wysokość - Siedzą (Max) 0.300" (7.62mm) cechy Low ESL
Współczynnik awaryjności Formed Leads - Kinked Rozszerzony opis 1000pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±2% Opis CAP CER 1000PF 25V C0G RADIAL